Vertikális duzzanat a lábaknál

másfél hónappal a lézeres műtét működését- az orrkagyló szerkezete, nagyon megrémült a műtét során. Miután nőtt temperatura.Nogi acél kk szemtelen -pyannymi-zanostit budto.Na volt, mint a műtétet követő napon acél lábak mintha otekat.Vobschem 2-3 nappal a műtét után proysti 200 méterre volt a puszta kínzás - a lába a térd alatti fájt kk mintha ömlött volna. Egy kis pihenés után minden rendben volt. Elvesztettem a normális alvást, minden este 2-3 órán át esett - nektoriya kifejlesztett. Egy hónappal később kezdett fájni az ágyéki régióban, és még mindig kissé zhzhet.LEzhal a kórházban talált osteohandroz nyájas az ágyéki és nyaki .Nogi tyazhelymi.Vrach fokozatosan megszűnt, hogy azt mondta, hogy én VSD az ACTH. (Nepomnyu) típusa és kijelölt nem MILDRONATS.Pit. Most néha úgy érzi, hogy időről időre felveszek. Mi a teendő. Képalkotó fej delal- összes normalno.Po analizm pilonefrit (klaretin vagy mint ez helyett 100 = 120) homokot a vesékben. Kezelem vese ital 5. napon nolitsin és Phytolysinum. az állapot nem javul és az alvás nem javult.

Biokémia-normál-közös analízis - normál

Az általános állapot egy kicsit pánik. Tényleg egy lézerből olyan othodnyak.

A neurológus javasolta, hogy 50 mg FEVARIN-t inni éjjel, 1 hónap érte?

Elnézést kérek, ha az üzenetet rosszul rendeltem.

Már egy évvel ezelőtt hasonló állapotban voltam. és elmúlt. most megismételve.

És kérdez egy kérdést az urológiai fórumon. Kívánatos a vizelet általános analízisének eredménye.

Egyetértek. És még jobb, ha nem megy egy neurológushoz, hanem visszamegyek a LOR-hoz, aki elvégezte a műveletet és megkérdezte, hogy minden rendben van-e a kagylóval. Az urológushoz kötelező - és a vizelet elemzése - kötelező.