A lábak megduzzadnak és elpirítják a fotót

A nagyi 78 éves.20 éves korában a cukorbetegség 2 típus. manil, glybamite.Mercatsionnaya arrhythmia (tab.glucophage, lopaz, aspirin) a gerinc herniája. Már fél éve, hogy megszegte a jobb érzékenység stope.Stopa megduzzad, és pirosra vált, és bolit.Pri séta bőrpír növekszik, akkor nem rá teljes nastupat.Prikosnovenie a bőr a láb fájdalom kíséri, de a nagyon láb érzés animeniya.Vyzyvali orvos otthon. az orvos azt mondta, hogy mindent a cukorbetegség és a kezelés minden predlagaet.My nem egyeztet az endokrinológus, és ő azt mondta, hogy nem az ő oldalán. Az elemzések azt mondta, minden norme.My csinálni samolecheniem.Mazhem lábát kenőcsök (heparin, traksevozonovoy), így fájdalom tablettát (spazmol, pentalgin) injekció (aktovegin), de semmi pomogaet.Podskazhite mit kell tenni?

A konzultáció csak tájékoztató jellegű. A konzultáció eredményei alapján kérjük, forduljon orvosához, beleértve az esetleges ellenjavallatok azonosítását is.

Vladimir kéri: diaphragmatic grunge
A kérdés dátuma: Tegnap, 17:33 | Válaszok: 0

Anastasiya megkérdezi: a bordák fájdalmat okoznak a törés után
A kérdés dátuma: 2010.04.10., 21:44 | Válaszok: 0

Larissa megkérdezi: Lipoma
A kérdés dátuma: 2014. 09. 09., 17:21 | Válaszok: 0

Irina megkérdezi: A heg pirosodása
A kérdés dátuma: 2014. 09. 09., 17:09 | Válaszok: 0

Natalie megkérdezi: akut fájdalom a térdben
A kérdés dátuma: 2014. 08. 08., 13:24 | Válaszok: 0

Alla kéri: segítség
A kérdés dátuma: 2014. 08. 08., 12:02 | Válaszok: 0

Tatyana megkérdezi: A fájdalom a májban a bordák nyomása alatt
A kérdés dátuma: 2010.04.08., 10:21 | Válaszok: 0

Kérdezd meg a sebészt ingyen online, nekedregisztrálnia kell az Eurolab portálon. Ha érdekli más orvosok online konzultációja, vagy bármilyen más kérdése és javaslata van - írjon nekünk. biztosan segíteni fogunk.